FRIGORIFER ABATITOR AKULLORE I RI

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER ABATITOR AKULLORE I RI

Detajet

Postuar
1 prill 02:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

SHITET FRIGORIFER I RI PËR MBAJTJEN E AKULLORES. ITALIAN. MBAN DER NË 60 VASKETA.


Shpallje te ngjashme