FRIGORIFER FRESKUES

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER FRESKUES

Detajet

Postuar
1 prill 02:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim frigorifer inox , me dyer xham. Të rinj. Italian. Me garanci.


Shpallje te ngjashme