FRIGORIFER FRESKUES MURAL

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER  FRESKUES MURAL

Detajet

Postuar
8 shkurt 12:45
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi


Shpallje te ngjashme