FRIGORIFER INOX PËR AKULLORE

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER  INOX PËR AKULLORE

Detajet

Postuar
11 qershor 2021 14:21
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Dhima Shpk


Shpallje te ngjashme