FRIGORIFER KOLLONË

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER KOLLONË

Detajet

Postuar
1 prill 11:16
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim frigorifer kollonë. Freskuese dhe ngrirëse . Të rinj e të përdorur. Italianë. Me garanci.


Shpallje te ngjashme