FRIGORIFER ME 2 DYER

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER ME 2 DYER

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet frigorifer me 2 dyer. I ri . Italian. Për pastiçeri e për lokale. Me garanci.


Shpallje te ngjashme