FRIGORIFER NGRIRËS

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER  NGRIRËS

Detajet

Postuar
7 janar 18:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim baule ngrirëse te reja. Italiane. Me madhësi të ndryshme. Çmime konkuruese . Me garanci.


Shpallje te ngjashme