FRIGORIFER PËR PIZZA

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER  PËR PIZZA

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim banko pizzerie . Të reja . Italiane . Shume cilësore . Me garanci. Me përmasa 1.5 metër dhe 2 metër. Çmime konkuruese


Shpallje te ngjashme