FRIGORIFER PËR VERË

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER PËR VERË

Detajet

Postuar
16 maj 2022 11:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi


Shpallje te ngjashme