FRITEZA

Çmimi: Me Marrveshje
FRITEZA

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim friteza të reja . Italiane. Te madhësive te ndryshme. Me korent.


Shpallje te ngjashme