FURRA BUKE E PASTIÇERIE

Çmimi: Me Marrveshje
FURRA BUKE E PASTIÇERIE

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim furra profesionale për bukë e për pastiçeri. Italiane te markës "BAKE OFF". Çmime konkuruese. Me garanci.


Shpallje te ngjashme