FURRË PIZZA

Çmimi: Me Marrveshje
FURRË PIZZA

Detajet

Postuar
11 qershor 13:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Dhima Shpk


Shpallje te ngjashme