Frigorifer Kollona te Dryshme

Çmimi: Me Marrveshje
Frigorifer Kollona te Dryshme

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Frigorifere te dryshem Kollona Inoxi ose me xhama.. Cmime te diskutushme tel 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme