Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone

Çmimi: Me Marrveshje
Frigorifer Mural industrial inoksi italian kollone

Detajet

Postuar
11 shkurt 12:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Frigorifer professional inoksi marka italiane i perdorur, cmimi i arsyeshem per me shume info tel: 0685767133 ose 0692132528


Shpallje te ngjashme