Frigorifer freskues

Çmimi: 220 Lek
Frigorifer freskues

Detajet

Postuar
31 mars 23:14
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Frigorifer freskues me fryrje ne gjendje shume te mire pune . Motori ventilator dhe radiator i ri . Shume ekonomik nga ana e harxhimit te rrymes . Ka nke kapacitet pre 650 litra. Vetem per 3 dite 220 mij lek pasi vlera ne treg shkon nga 300 deri ne 400 mij lek


Shpallje te ngjashme