Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Frigorifer inoksi per restorante

Çmimi: Me Marrveshje
Frigorifer inoksi per restorante

Detajet

Postuar
6 shkurt 18:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Italiane


Shpallje te ngjashme