Frigorifer inoksi tavolin

Çmimi: 12.345.678 €
Frigorifer inoksi tavolin

Detajet

Postuar
18 maj 16:00
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

italiane italiane italine e perdorur


Shpallje te ngjashme