Frigorifere

Çmimi: Me Marrveshje
Frigorifere

Detajet

Postuar
6 shkurt 20:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten frigoriferat frigorifer kolone, kolone dy kapakesh,frigorifer banak2m70cm dhe raftet 7.2 m
jane te mirembajtur me cmime te arsyeshme edhe te diskutueshme
Per me shume informacione te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682757257


Shpallje te ngjashme