Friteze Professionale

Çmimi: Me Marrveshje
 Friteze Professionale

Detajet

Postuar
11 shkurt 12:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Friteze doppio me gaz, prodhim origjinal italian okazion! Per me shume info tel : 0692132528 ose 068 576 7133


Shpallje te ngjashme