Furre pica byrek buke

Çmimi: 123.456.789 Lek
Furre pica byrek  buke

Detajet

Postuar
23 shkurt 11:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Italian marka oem modeli zenith


Shpallje te ngjashme