Furre pica byrek pasticeri

Çmimi: 12.345.678 Lek
Furre pica byrek pasticeri

Detajet

Postuar
21 shkurt 17:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Italian marka oem


Shpallje te ngjashme