Furre pice me korent me tull shamat.

Çmimi: Me Marrveshje
Furre pice me korent me tull shamat.

Detajet

Postuar
8 shkurt 16:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Furre italiane oem akull, te interesuarit te kontaktojne


Shpallje te ngjashme