GRIRËSE PROFESIONALE

Çmimi: Me Marrveshje
GRIRËSE PROFESIONALE

Detajet

Postuar
5 shkurt 15:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim grirëse profesionale te reja. Italiane. Të domosdoshme në çdo restorant . Me 5 disqe me forma te ndryshme prerje. Me mikroçelës sigurie. Me garanci.


Shpallje te ngjashme