Gjiro mishi per fast food

Çmimi: Me Marrveshje
Gjiro mishi per fast food

Detajet

Postuar
11 shkurt 12:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten gjiro mishi per fast food, cmime te arsyeshme info tel 0692132528 ose 068 576 7133


Shpallje te ngjashme