Hell per pjekje pule qijngji

Çmimi: Me Marrveshje
Hell per pjekje pule qijngji

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Prodhojm hell gjiro pjekse mishi pule qingji etj punime profesionale me cmime te arshyeshme nga me te lirat ne treg..info tel : 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme