KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE

Çmimi: Me Marrveshje
KARREL PËR PASTIÇERI E FURRA BUKE

Detajet

Postuar
5 shkurt 15:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim karrela për pastiçeri. Me përmasa 60 × 40 cm . Inox. Disponojmë edhe tava alumini me përmasa 60 × 40. Të gjitha italiane.


Shpallje te ngjashme