LINJË VET-SHËRBIMI

Çmimi: Me Marrveshje
LINJË VET-SHËRBIMI

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet linjë vet- shërbimi. E ardhur nga Italia. Banjomari. Vetrina freskuese. Inox. Me garanci.


Shpallje te ngjashme