Lavastovilje

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
31 mars 17:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Paisje per bare-restorante


Shpallje te ngjashme