MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

Çmimi: Me Marrveshje
MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

Detajet

Postuar
31 mars 23:44
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin te prodhueseve Gjerman
jemi nga KOSOVE


+383 44 120 110 VIBERE


Shpallje te ngjashme