MBUSHËSE SALLAMI ITALIANE

Çmimi: Me Marrveshje
MBUSHËSE SALLAMI ITALIANE

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim mbushëse sallami italiane të reja. Marka "Reber"


Shpallje te ngjashme