Makine kokoshkash e pa perdorur

Çmimi: 400 €
Makine kokoshkash e pa perdorur

Detajet

Postuar
8 mars 13:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Makine kokoshkash e pa perdorur


Shpallje te ngjashme