Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

Çmimi: Me Marrveshje
Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

Detajet

Postuar
12 shkurt 22:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin
Makineri te perdorta prodhues Gjeman, Makineri kemi ne Kosove dhe Slovaki
Kontakte ne viber
+38344120110


Shpallje te ngjashme