Makineri per thyerje guri

Çmimi: 1.200 €
Makineri per thyerje guri

Detajet

Postuar
28 shkurt 20:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet makineri per thyerje guri . . Fine . Monofaze
E Sapo ardhur nga Italia. Pak e perdorur . Ne gjendje shume te mire. Cmimi 1200€. Shitet per arsye mosperdorimi


Shpallje te ngjashme