Manikin

Çmimi: 90 Lek
Manikin

Detajet

Postuar
24 shkurt 11:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet manikin pothuaj se iri cmimi 90 mi lek


Shpallje te ngjashme