Mobilje butiku

Çmimi: 650 €
Mobilje butiku

Detajet

Postuar
9 mars 15:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Mobilje butiku dy manikina dhe reklama


Shpallje te ngjashme