Okazion 2 Manikina

Çmimi: 140 €
Okazion 2 Manikina

Detajet

Postuar
3 shkurt 16:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten dy manikina ne gjendje shum te mir 140 € te dy
Manikina meshkuj , manikin meshkuj


Shpallje te ngjashme