Okazion!!!Shitet makineri akullore

Çmimi: 6.000 €
Okazion!!!Shitet makineri akullore

Detajet

Postuar
8 shkurt 22:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet makineri akullore italiane me 3 leva. Marka Klimagel. Made in Italy.


Shpallje te ngjashme