PAISJE INOKSI

Çmimi: Me Marrveshje
PAISJE INOKSI

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:03
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

PRODHIME INOKSI TE CDO LLOJI.
INOX USHQIMOR ITALIAN AISI 304


Shpallje te ngjashme