PRODHIME INOKSI PER RESTORANTE FAST FOOD PICERI ET

Çmimi: Me Marrveshje
PRODHIME INOKSI PER RESTORANTE FAST FOOD PICERI ET

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:03
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

BEJME PRODHIME INOKSI TE CDO LLOJI SI: LAVAMANA - TAVOLIA - ASPIRATORA - DOLLAPE MURI - BANAK PESHKU - VETRINA PASTICERIE ETJ.


Shpallje te ngjashme