PRODHOJME TAVOLINA KARRIKE TECNOINOX!!

Çmimi: Me Marrveshje
PRODHOJME TAVOLINA KARRIKE TECNOINOX!!

Detajet

Postuar
3 shkurt 13:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Prodhojme tavolina karrike per bare&restorante te nje cilesie te larte me cmimet me ekonomike ne treg. Bejme dhe vlersim te karrikeve dhe tavolinave te perdorura. TECNOINOX thjesht, bukur, lire... Na kontaktoni 0692054123?


Shpallje te ngjashme