Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

Çmimi: Me Marrveshje
Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten Pajsje Punime Inoxi per Bar Restorante si Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza, Gjiro Pule, Pajsje per FastFood, Dhoma Frigoriferike per peshk mish, Frigorifera te dryshem, Tavoina Inoxi, lavamane, expositor etj. Artikuj te gatcem per gjendje pune gjithastu edhe punime me porosi sipas mizurave dhe kerkesave te juaja. Cmime te diskutusheme nga ma te lirat ne treg.
info contact: 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme