Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood

Çmimi: Me Marrveshje
Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten Paisje Punime Inoxi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Picerie, Gjiro Pule, Pajsje per FastFood, byrektore, Dhoma Frigoriferike, Frigorifera te dryshem, Tavolina Inoksi, lavamane, expositor etj. Artikuj te gatcem per gjendje pune gjithashtu edhe punime me porosi sipas mizurave dhe kerkesave te juaja. Cmime te diskutueshme nga ma te lirat ne treg. info contact: 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme