Pentolone

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
12 prill 23:03
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Pentolone per zierjen e ushqimeve per guzhina te medha


Shpallje te ngjashme