Peshore

Çmimi: 5.000 Lek
Peshore

Detajet

Postuar
20 qershor 15:33
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Peshore mekanike e paperdorur fare,peshon nga0 -250 kg.


Shpallje te ngjashme