Peshore 3 Ton

Çmimi: 1.000 €
Peshore 3 Ton

Detajet

Postuar
6 shtator 11:18
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Peshore profesionale italiane,,peshon deri ne tre ton,ne gjendje shume te mire,
Shkozet Durres


Shpallje te ngjashme