Peshore e madhe 200 kg,

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
16 maj 17:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Peshore e madhe 200 kg, cmimi 110000 leke


Shpallje te ngjashme