Pomp

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
21 maj 17:37
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Pomp hidraulike,per presa te ndryshme dhe me e pershtatshme per presa plastike.Fuqia per presa nga 1 der ne 200T.Cmimi diskutohet


Shpallje te ngjashme