Prodhojme me porosi forma per torta inox ushqimor

Çmimi: Me Marrveshje
Prodhojme me porosi forma per torta inox ushqimor

Detajet

Postuar
6 shkurt 09:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Prodhojme me porosi forma per torta!
Disqe me diametra te ndryshme e forma sipas kerkeses tuaj!


Shpallje te ngjashme