Prodhojme ngrohese brioshi

Çmimi: Me Marrveshje
Prodhojme ngrohese brioshi

Detajet

Postuar
4 shkurt 08:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Prodhojme ngrohese brioshi me termostat.
Permasa standarte ose sipas kerkeses.
Temperatura +35° +90°
INOX USHQIMOR AISI 304


Shpallje te ngjashme