RAFTE METALIKE PËR MAGAZINA

Çmimi: Me Marrveshje
RAFTE METALIKE PËR MAGAZINA

Detajet

Postuar
16 mars 12:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim rafte metalike për magizina. Italiane . Shumë cilësore. Çmim i arsyeshëm.


Shpallje te ngjashme